Powiększać czy nie powiększać?!

Wczoraj zastanawiałem się czy zwiększenie członka może być dobrym rozwiązaniem. W sieci jest wiele urządzeń, które mają pomóc osiągnąć ten cel jednak nigdy nie byłem przekonany, czy któryś z nich może okazać się naprawdę skuteczny. Z początku postanowiłem sprawdzić niezwykle znane i bardzo tanie kapsułki, za miesięczną kurację zapłaciłem 25zł jednak bardzo szybko okazało się, iż zamiast dłuższego penisa uszczupliłem jedynie swój portfel. Niestety potwierdziło się to, czego byłem świadom od dawna – skąpy płaci zawsze dwa razy:)

Innym wyborem została pompka próżniowa do wydłużania członka – jej koszt to 150zł była ona połowicznym sukcesem. Po zastosowaniu tego produktu mój penis stał się odrobinę grubszy, aczkolwiek nie byłem całkowicie zachwycony ponieważ zauważyłem skutki uboczne do których zaliczyć można dziwne uczucie nabrzmienia. Inna sprawa to czas potrzebny do zastosowania takiego zabiegu. Szkoda, ale nie zawsze przed współżyciem jest czas by bawić się takim sprzętem.

Strasznie chciałem sprawdzić czy skutecznie działają ekspandery jednakże nie odważyłem się na ich kupno z wielu powodów. Po pierwsze są strasznie drogie, po drugie mało wygodne w stosowaniu. Zastanawia mnie czy stosowanie ekspanderów jest całkowicie bezpieczne. Przecież to nie do końca naturalne wyciąganie penisa może spowodować jakieś krzywizny i różne poważniejsze kłopoty a tego nikt z was by nie chciał. Co więc wybrać by powiększyć penisa? Ostatnio znalazłem bardzo ciekawą stronę dopilar.pl i właśnie tam przeczytałem, iż powiększanie członka może być całkowicie bezpieczne. Zachęcam cię byś odwiedził tą stronę i przeczytał artykuły, jakie są tam dostępne bo w moim przypadku się to wszystko sprawdziło. Po wielu nieudanych próbach w końcu dałem radę powiększyć swojego członka o całe 2cm i jestem dlatego bardzo zadowolony.

Podsumowując nie będę dzisiaj opisywał alternatywnych metod na powiększenie członka a jedynie odsyłam was na wcześniej wskazaną stronę. W jutrzejszym artykule postaram się napisać jak pozbyć się kłopotów z przedwczesnym wytryskiem. Wiem, że to duży problem, szczególnie u młodszych mężczyzn.

Na sam koniec przypomnę wam jeszcze jedną rzecz – musicie pamiętać by przy wyborze metody na powiększanie penisa wybierać rozsądnie bo Twoje zdrowie musi być priorytetem!